Wigilie firmowe

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, kiedy częściej myślimy o rodzinie, przyjaciołach i współpracownikach. Wigilia firmowa to wspaniała okazja aby usiąść do wspólnego stołu i celebrować razem ten wyjątkowy czas. 

Co roku mamy przyjemność organizować wigilie firmowe zarówno w naszej restauracji jak i dostarczać świąteczne menu, w formie cateringu, do Państwa firm.

W tym roku również przygotowaliśmy propozycje menu na niezapomnianą wigilię firmową. Proponujemy 3 zestawy menu, oparte o tradycyjne świąteczno – wigilijne dania kuchni polskiej. Nie zabraknie w nich tradycyjnego karpia, pierogów, kapusty z grzybami, kompotu z suszu czy wigilijnych słodkości.

W trakcie wigilii firmowej w naszej restauracji zapewniamy odpowiedni nastrój przy akompaniamencie świątecznych przebojów, pastorałek i kolęd, piękny świąteczny wystrój sali i aranżację stołów oraz opłatek na sianku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wigilię firmową.

 

Oferta

 

Poniżej przedstawiamy przygotowane przez nas zestawy wigilijne, jest to tylko nasza sugestia, jeśli chcieli by Państwo np. wymienić dania postne na dania mięsne – zapraszamy do kontaktu.

 

wszystkie podane ceny są cenami netto

Wine Bar

 

Do każdego zestawu proponujemy Open Bar z winem w cenie 50 zł/os. netto.

 

Wydrukuj ofertę

PDF

Rezerwacje

Email

sylwia@palcelizac.pl

ania@noclegisiechnice.pl

telefon

(48) 693 449 400

(48) 669 5555 48

 

Social Media

Warunki rezerwacji

Oferta ważna dla min. 15 osób
Usługa dostępna po wcześniejszej rezerwacji
OFERTA WAŻNA W TERMINIE 01.12 – 22.12.2022
OFERTA DOSTĘPNA RÓWNIEŻ W FORMIE CATERINGU

możliwość zapewnienia obsługi kelnerskiej za dodatkową opłatą